Tel:
774 509 859
E-mail:
rehabilitace.doma@seznam.cz
Adresa:
Kosmonosy
Otevřeno
dle objednání
Fyzioterapie
Mladá Boleslav

Fyzioterapie

Po krátkém vstupním pohovoru Vám navrhnu z pohledu fyzioterapeutky možná řešení a domluvíme se na postupu a rozsahu terapie. Součástí mojí práce je vyšetření, ošetření měkkých tkání – kůže, podkoží, fascií a svalů dotykem i mobilizací kloubních spojení k obnově jejich pohybu.

Další fáze již vyžaduje Vaši spolupráci. Většinou není možná větší a trvalejší změna bez Vaší aktivity.Proto Vám navrhnu možná cvičení a doporučení v rámci Vaší pohybové aktivity.

Během sestavování terapeutických možností využívám za roky praxe různé principy(McKenzie koncept,Brunkow,terapie dle Mojžíšové aj.).

Během terapie můžeme zůstat na fyzické úrovni nebo propojit a ošetřit tělo fyzické, emocionální i energetické.

Lze kombinovat s kraniosakrální terapií a masáží a sestavit si tak kombinovanou terapii.

Jogová terapie

Komplexní jogové cvičení pomáhá řešit dlouhodobé potíže ve smyslu chronických bolestí zad, poruchy menstruačního rytmu, migrény apod. K józe přistupuji nejen jako ke cvičení, ale jako k terapii. Je cílená na konkrétní problém v rámci celotělových svalových řetězců, včetně začlenění dechu a psychiky.

Využívám propojení DNS konceptu se základními jógovými pozicemi ,využití funkce bránice pro regulaci dýchání , mobilitu hrudního koše (pranajama) a stabilizace páteře. Využívám pomůcek pro správné provádění asán. Propojuji další rehabilitačníc principy do asanové praxe.

S dětmi

Jako maminka 4 dětí respektuji,pokud na terapii přijdete s dětmi.

Nabízím prostor, kde je připravené prostředí tak, aby se tam mohlo vaše dítě bezpečně pohybovat.

Dítě může být u vás nebo v herně,můžeme improvizovat. Je na vašem rozhodnutí, zvážení, zda přijít s dítětem nebo sami.Můžete to zkusit a pak se přístě rozhodnout jinak.

Spravuje: MZ