Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je jemná, příjemná, relaxační masáž využívající účinky rostlinných silic.Může být spojena s mobilizací či jinou technikou.Používám vysoce kvalitní senciální oleje YOUNG LIVING

Každý olej má svou vlastní vůni, vlastní jemnohmotnou energii. Vonné látky se nacházejí v různých částech rostlin, jako jsou květy, listy, stonky, semena, dřevo nebo kořeny. Esence je krev rostlin.

Terapie s pomocí esenciálních olejů je založena na probuzení životních sil a aktivování samoléčivých schopností člověka. Oleje mají vysoké vibrace a tím působí na nejhlubší vrstvy těla, ducha a duše. Samotné oleje neuzdravují, ale podporují léčení tím, že nastolují vnitřní rovnováhu člověka.

Do několika minut po aplikaci se éterické oleje dostávají pokožkou nebo pojivovou tkání do krevního, resp. mízního oběhu. Inhalací velmi rychle ovlivní mysl a duchovní stav. Aromatické oleje lze užívat i vnitřně.

Vůně jsou nositeli informací. Bez našeho vědomí mohou ovlivnit naše chování a emocionální rozpoložení. Přenášejí na člověka náladu, která nebývá kontrolována rozumem.

Každý olej v sobě nese sílu života, vibrace a silové pole rostliny, z níž byl získán a to ve velmi koncentrované formě. Tyto jemnohmotné energie působí odpovídajícím způsobem na jemnohmotná energetická centra člověka a na jeho tělesnou energii.

učinky aromaterapeutické masáže

  • podporuje krevní a lymfatický oběh, posiluje nervový systém a trávení
  • pomáhá organizmu, aby se vyrovnal se zátěží (stres, virózy apod.) posiluje imunitní systém
  • uvolňuje svalové partie a tkáně těla
  • podporuje regenerační proces pokožky
  • přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku
  • každá ze silic ovlivňuje konkrétní systémy a problémy

 
TOPlist